Scitec Nutrition

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Joint-X 100 caps
Joint Х Complex – Џоинт Х - 100 капсули Додаток во исхрана Џоинт Х е комплексна формула од 4 с..
890 MKD
Amino 5600, 500 tablets
Amino 5600, 500 таблети формула која содржи есенцијални и за развој критично важни аминокисели..
1.760 MKD
Amino 5600, 200 tablets
Amino 5600, 200 таблети формула која содржи есенцијални и за развој критично важни аминокисели..
890 MKD
100% Whey Isolate, 700 g
1.850,00ден   Супериорен”  анаболичен протеин 100%-ен протеин изолат од м..
1.850 MKD
Thermo-X, 100 капсули
Thermo-x (Старо име на производот: Ignix) е без ефедрин и синефрин (стимуланси на бета-рецепторите),..
950 MKD
Thermo Ripper, 120 kapsula
Thermo Ripper, 120 kapsula 2.090,00ден 1.568,00ден 522 денари помалку 8 dokazanih sastoj..
1.568 MKD
ZMB6, 60 caps
ZMB6, 60 caps ZMB6 е минерално-витаминска комбинација која содржи цинк, магнезиум и витамин B6.&n..
960 MKD
100% Whey Protein Professional 5000 g
7.200,00ден6.120,00ден помалку 1080,00 ден 100% Whey Protein Professional е исклучиво квал..
6.120 MKD
100% Whey Isolate, 2000 g
3.890,00ден   Супериорен”  анаболичен протеин 100%-ен протеин изолат од м..
3.890 MKD
100% Casein Complex, 920 g
100% Casein Complex содржи мицеларен казеин кој е доминантен протеин од млеко добиен исклучиво од ка..
2.100 MKD
100% Casein Complex, 2350 g
100% Casein Complex содржи мицеларен казеин кој е доминантен протеин од млеко добиен исклучиво од ка..
4.200 MKD
L-Glutamine, 300 g
L-Glutamine, 300 g Глутаминот, кој може да се смета за „мајка” на сите аминокиселини, со право е ..
1.390 MKD
100% Creatine Monohydrate, 100 g
100% Creatine Monohydrate, 100 g Креатин-монохидратот предизвика бум во спортот во 1990-тите годи..
350 MKD
Carni X 100.000mg, 500ml
Carni X 100.000mg, 500ml Течниот Карни Х содржи 2000мг карнитин во течна форма по сервирање. Исто..
2.355 MKD
100% Creatine Monohydrate, 300 g
100% Creatine Monohydrate, 300 g Креатин-монохидратот предизвика бум во спортот во 1990-тите годи..
770 MKD
BCAA-X, 120 caps
BCAA-X 120 caps BCAA! Раст и обнова на мускулното ткиво! BCAA припаѓаат во групата на аминокис..
640 MKD

За нас

Адреса:
Smart Idea
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2019. UKION SHOPS