Super Healthy

Eколошки одгледувана храна без конзерванси и други адитиви, богати со антиоксиданси, аминокиселини, растителни влакна и есенцијални масни киселини.

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Proseries Xtreme 60% Protein Bar, 75 g
Proseries Xtreme 60% Protein Bar, 75 g Повеќе протеини од било која чоколада досега ! Новата P..
165 ден.
Proseries Protein Bar 35 g Proseries Protein Bar 35 g
Proseries Protein Bar 35 g PROSERIES Protein Bars се чоколади кои доаѓаат во чоколадна и ово..
70 ден.
Proseries 50% Protein Bar, 50 g Proseries 50% Protein Bar, 50 g
Proseries 50% Protein Bar, 50 g Proseries 50% Protein Bar е идеален извор на протеини секаде во с..
130 ден.
Mars Protein Bar 57 g Mars Protein Bar 57 g
Mars Protein Bar 57 g Ако сте во потрага по нов вкусен извор на протеини, тогаш ќе бидете во..
230 ден.
Bounty Protein Bar 51 g
Bounty Protein Bar 51 g По успехот на протеинските Snickers и Mars ни доаѓа и трето вкусно протеи..
230 ден.
Milky Way Protein Bar 51 g
Milky Way Protein Bar 51 g Уште една омилена чоколада од детството која доаѓа во протеинска верзи..
230 ден.
Snickers Protein Bar, 51 g Snickers Protein Bar, 51 g
Snickers Protein Bar, 51 g Ако сте во потрага по нови и вкусни извори на протеини тогаш ќе бидете..
230 ден.
Zero Syrup Vanilla 425 ml
Zero Syrup Vanilla 425 ml 340,00ден Zero Calories Syrup 425 ml Vanilla – Сируп со нула ка..
340 ден.
Zero Syrup Strawberry 425 ml
Zero Syrup Strawberry 425 ml 340,00ден Zero Calories Syrup 425 ml Strawberry – Сируп со н..
340 ден.
Zero Syrup Hazelnut-Choco 425 ml
Zero Syrup Hazelnut-Choco 425 ml 340,00ден Zero Calories Syrup 425 ml Hazelnut Choco – Си..
340 ден.
Zero Syrup Cookies & Cream 425 ml
Zero Syrup Cookies & Cream 425 ml 340,00ден Zero Calories Syrup 425 ml Cookies & Cream..
340 ден.
Zero Syrup Choco-Banana 425 ml
Zero Syrup Choco-Banana 425 ml 340,00ден Zero Calorie Syrup, Choco-Banana, 425 ml Zero Calo..
340 ден.
Zero Sauce, Thousand Island 425 ml
Zero Sauce, Thousand Island 425 ml 340,00ден Зачинете ги вашите оброци со највкусниот намаз! ..
340 ден.
Zero Sauce, Caesar 425 ml
Zero Sauce, Caesar 425 ml 340,00ден Зачинете ги вашите оброци со највкусниот намаз! Од сега..
340 ден.
Zero Calorie Syrup, Triple Chocolate, 425 ml
Zero Calorie Syrup, Triple Chocolate, 425 ml 340,00ден Zero Calories Syrup 425 ml Triple Choco..
340 ден.
Zero Calorie Sauce, Mayo, 425 ml
Zero Calorie Sauce, Mayo, 425 ml 340,00ден Zero Calories Sauce 425 ml Mayonaise  – С..
340 ден.

За нас

Адреса:
СМАРТ ИДЕА
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2021. UKION SHOPS