Super Healthy

Eколошки одгледувана храна без конзерванси и други адитиви, богати со антиоксиданси, аминокиселини, растителни влакна и есенцијални масни киселини.

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Zero Calorie Sauce, Mayo, 425 ml
Zero Calorie Sauce, Mayo, 425 ml 340,00ден Zero Calories Sauce 425 ml Mayonaise  – С..
340 MKD
Zero Calorie Sauce, BBQ, 425 ml
Zero Calorie Sauce, BBQ, 425 ml 340,00ден Zero Calories Sauce 425 ml Barbecue  – Сос..
340 MKD
Proseries Energy Gel 40 g
Proseries Energy Gel, 40 g 100,00ден Proseries Energy Gel 40г Нова генерација на енергетски..
100 MKD
Protein Oatmeal, Raspberry Vanilla, 85 g
Име на производот: Просериес Протеин Оатмеал, вкус: млечна чоколада 125,00ден Состав: Овесни с..
125 MKD
Protein Oatmeal, Chocolate, 85 g
Protein Oatmeal, Chocolate, 85 g 125,00ден Состав: Овесни снегулки (содржи глутен), шеќер..
125 MKD
Proseries Instant Oats, 2,5 kg
Proseries Instant Oats, 2,5 kg 550,00ден Започни го денот здраво и енергично ! Овеснит..
550 MKD
Proseries Instant Oats, 1 kg
Proseries Instant Oats, 1 kg 300,00ден Започни го денот здраво и енергично ! Овесните снегу..
300 MKD
Protein White Chocolate Cream, 200 g
Protein White Chocolate Cream, 200 g 420,00ден Природен и здрав - со феноменален вкус !! Мл..
420 MKD
Protein Cocoa Cream, 200 g
Protein Cocoa Cream, 200 g 420,00ден Protein Cocoa Cream е паметна и здрава алтернатива н..
420 MKD
Proseries Peanut Butter, Smooth, 900 g
Proseries Peanut Butter, Smooth, 900 g 690,00ден Карактеристики: Висок извор на протеини..
690 MKD
Proseries Peanut Butter, Smooth, 450 g
Proseries Peanut Butter, Smooth, 450 g Карактеристики: Висок извор на протеини и влакна Б..
370 MKD
Proseries Peanut Butter, Crunchy, 900 g
Proseries Peanut Butter, Crunchy, 900 g Карактеристики: Висок извор на протеини и влакна ..
690 MKD
Proseries Peanut Butter, Crunchy, 450 g
Proseries Peanut Butter, Crunchy, 450 g Карактеристики: Висок извор на протеини и влакна ..
370 MKD
Fitness Water 500 ml
Fitness Water 500 ml 80,00ден Ароматизирана вода со Л-Карнитин и засладувачи. Освежува..
80 MKD
Proseries Hazelnut Butter, Smooth, 350 g
Proseries Hazelnut Butter, Smooth, 350 g Карактеристики Висок извор на протеини и влакна ..
820 MKD

За нас

Адреса:
Smart Idea
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2019. UKION SHOPS