Polar

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Polar M400, HR Polar M400, HR
Polar M400, HR Polar M400, е водоотпорeн часовник за трчање со GPS-трака која исто така служ..
14.830 ден.
Polar M200 Polar M200
Часовник со ГПС и мерач за рачен зглоб на срцето.  Најдоброто вежбање е она што го правите. ..
11.130 ден.
Polar A360 Polar A360
Уред Polar A360 за пратење на активностите со мерач за брзината на отчукувања на срцето, на самиот з..
14.830 ден.

За нас

Адреса:
Smart Idea
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2020. UKION SHOPS