Најново
Fusion White
3.013 ден.
3.013 ден.
FR-C Donna Jersey FR-C Donna Jersey
4.535 ден.
4.535 ден.
Windfront Jacket
3.926 ден.
3.926 ден.
Strada PRR
4.450 ден.
4.450 ден.
Solid Mirror
3.607 ден.
3.607 ден.
Slide PRR Jersey Donna Slide PRR Jersey Donna
4.850 ден.
4.850 ден.
Polo Shirt Donna Polo Shirt Donna
2.900 ден.
2.900 ден.
Strada PRR

Strada PRR

4.450 ден.
Производител: Ale
Шифра на производ: Strada PRR
Достапност (кол. на залиха): 5
Количина:

Расположливи опции

* Големина:

ОПИС

Strada со кратки ракави е од популарната колекција Graphic PRR на Але. Како и со остатокот од колекцијата, Strada комбинира остра графика со технички, високо функционални ткаенини и карактеристики на изведба за велосипедист на патот. Предниот дел на маичката и ракавите користат лесна, микро перфорирана ткаенина за зголемена дишеност, со грб користејќи ткаенина триаголник на карбон триаголник на Але, со анти-статички и антибактериски својства за целодневна удобност. Детали Мапирање на каросеријата J Систем за стабилност Рефлексивни детали од задниот дел Четкички за спојување на четири игли

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Адреса:
Smart Idea
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2020. UKION SHOPS