TOTAL POWER
 • TOTAL POWER
 • TOTAL POWER
 • TOTAL POWER
 • TOTAL POWER
 • TOTAL POWER
 • TOTAL POWER
 • TOTAL POWER
 • TOTAL POWER
 • TOTAL POWER

TOTAL POWER

130.000 ден.
Производител: FFITTECH
Шифра на производ: TOTAL POWER
Достапност (кол. на залиха): 1
Количина:

Новата TOTAL POWER е дизајнирана и произведена да биде робусна, цврста и разноврсна, обезбедувајќи огромна разновидност на вежби за најсложените спортисти.
Создаден е за полукомерцијална употреба, студија за лични тренинзи, хотели, центри за перформанси или како врвно решение за домашна сала.
* Додаток за низа редови подолу
* Табела со вежби
* Smith машина - Максимално оптоварување 200 кг
* Вклучена е олимписка шипка
* Капацитет за повлекување со 350 kg кориснички капацитет
* Предни безбедносни инспектори
* Лента со куки „J Hooks“
* “Pull Bar” за грбни
* РАЧИ
* Бицепс и трицепс лента за притискање

Нето тежина на апаратот: 198KGS

Бруто тежина: 213KGS

Монтирани димензии: 1,91 x 1,96 x 2,20 m (L x Ш x H)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Најново

За нас

Адреса:
СМАРТ ИДЕА
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Цените се со вклучен ДДВ

Контакт

 • +38970733341
 • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2023. UKION SHOPS