Најново
Fusion White
3.013 ден.
3.013 ден.
FR-C Donna Jersey FR-C Donna Jersey
4.535 ден.
4.535 ден.
Windfront Jacket
3.926 ден.
3.926 ден.
Strada PRR
4.450 ден.
4.450 ден.
Solid Mirror
3.607 ден.
3.607 ден.
Slide PRR Jersey Donna Slide PRR Jersey Donna
4.850 ден.
4.850 ден.
Polo Shirt Donna Polo Shirt Donna
2.900 ден.
2.900 ден.
Windfront Jacket

Windfront Jacket

3.926 ден.
Производител: Ale
Шифра на производ: Windfront Jacket
Достапност (кол. на залиха): 5
Количина:

Расположливи опции

* Големина:

ОПИС

  • Weight 65 gr
  • Temperature 10° / 25°

Овој лесен компактен елек ветробран може да се склопи и чува во задните џебови на маичката.

 

  • Comfort fit
  • YKK VISLON® Zipper
  • Mesh lined collar
  • Silicone elastic band at the waist 
  • Inner pocket to package and store the jacket

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Адреса:
Smart Idea
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2020. UKION SHOPS