Најново
RADAR
12.400 MKD
12.400 MKD
Vanda
6.200 MKD
6.200 MKD
TINA
5.000 MKD
5.000 MKD
RAPTOR 140S RS
34.100 MKD
34.100 MKD
VECTOR 130S RS
31.000 MKD
31.000 MKD
VECTOR 120S RS
24.800 MKD
24.800 MKD
EDGE LYT 110
20.500 MKD
20.500 MKD
EDGE LYT 90W
20.500 MKD
20.500 MKD
Zero Syrup Vanilla 425 ml

Zero Syrup Vanilla 425 ml

340 MKD
Производител: Sport Proseries
Шифра на производ: Zero Syrup Vanilla 425 ml
Достапност (кол. на залиха): 10
Количина:

Zero Syrup Vanilla 425 ml

340,00ден

Zero Calories Syrup 425 ml Vanilla – Сируп со нула калории со вкус на ванила во пакување од 425 мл

Неверојатно искуство на вкусови, без шеќери, без масти

Упаство за употреба: Добро протресете пред употреба. Одвојувањето се случува по природен пат затоа протресете. Ставете 1 сервирање (5 мл) во оброци за подобрување на вкусот

Нутритивни вредности; големина на сервирање 5 мл; бр.на сервирања 85

 

5 мл

100 мл

Енергетска вредност

2 kJ / 0 kcal

34 kJ / 8 kcal

Масти

0 г

0 г

-од кои заситени

0 г

0 г

Јаглехидрати

0 г

1.7 г

-од кои шеќери

0 г

0 г

Влакна

0 г

1.6 г

Протеини

0 г

0 г

Сол

0 г

0.04 г

Состојки: Вода, Арома, Згуснувач, Засладувач (сукралоза), Конзерванси (Калиум-сорбат, Натриум-бензоанат)

Информации за алергени: Може да содржи остатоци од млеко, соја, глутен, школки, јајца.

Начин на чување:  Да се чува на суво и ладно место на температура под 25 степени целзиусови. Да не се изнесува на директна светлина и топлина. По првото отварање чувајте во фрижидер и потрошете го во рок од 4 недели.

Нето количина: 425 мл

Производител: Произведено во ЕУ

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Адреса:
Smart Idea
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2019. UKION SHOPS