Најново
RADAR
12.400 MKD
12.400 MKD
Vanda
6.200 MKD
6.200 MKD
TINA
5.000 MKD
5.000 MKD
RAPTOR 140S RS
34.100 MKD
34.100 MKD
VECTOR 130S RS
31.000 MKD
31.000 MKD
VECTOR 120S RS
24.800 MKD
24.800 MKD
EDGE LYT 110
20.500 MKD
20.500 MKD
EDGE LYT 90W
20.500 MKD
20.500 MKD
ZOE, My Everyday ECO TPE Yoga Mat, Purple

ZOE, My Everyday ECO TPE Yoga Mat, Purple

2.150 MKD
Производител: Zoe
Шифра на производ: ZOE, My Everyday ECO TPE Yoga Mat, Purple
Достапност (кол. на залиха): 1
Количина:

Неопходен партнер за секоја вежба на под. Без разлика дали се работи за јога, професионален или рекреативен спорт, удобната подлога е секогаш пријател на вашето тело. Направена е од висококвалитетни ECO TPE материјали кој овозможуваат максимална удобност.

- ECO TPE friendly материјал

- технологија против пролизгување, бактерии и упивање на пот.

- уникатен ZOE fashion дизајн

- ZOE 1 year Quality gurantee

Димензии: 183x61 cm

Дебелина: 5 mm

Материјал: ECO friendly TPE

Начин на одржување: Забришете со крпа потопена во топла вода после активност.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Адреса:
Smart Idea
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2019. UKION SHOPS