ZOE, My Everyday ECO TPE Yoga Mat, Purple

ZOE, My Everyday ECO TPE Yoga Mat, Purple

2.150 MKD
Производител: Zoe
Шифра на производ: ZOE, My Everyday ECO TPE Yoga Mat, Purple
Достапност (кол. на залиха): 1
Количина:

Неопходен партнер за секоја вежба на под. Без разлика дали се работи за јога, професионален или рекреативен спорт, удобната подлога е секогаш пријател на вашето тело. Направена е од висококвалитетни ECO TPE материјали кој овозможуваат максимална удобност.

- ECO TPE friendly материјал

- технологија против пролизгување, бактерии и упивање на пот.

- уникатен ZOE fashion дизајн

- ZOE 1 year Quality gurantee

Димензии: 183x61 cm

Дебелина: 5 mm

Материјал: ECO friendly TPE

Начин на одржување: Забришете со крпа потопена во топла вода после активност.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Адреса:
Smart Idea
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2019. UKION SHOPS