CATAPULT

CATAPULT

CATAPULT вклучува повеќе од 1400 најпознати спортски тимови во светот од Реал Мадрид и Баерн Минхен во Европа до Њујорк Џајантс и Голден Стејт Вориорс во САД до Ракометниот клуб Füchse Berlin од Германија.


Нашите решенија вклучуваат софистицирана аналитика за носење што се носи на тренинзи и игри, алатки за видео анализа на нашиот бренд XOS и системи за управување со спортисти, овластување на тренерите и спортистите со податоци да донесуваат подобри одлуки.

Повеќе информации обратете се директно во делот на инфо за контакт

Не постојат производи/услуги во оваа категорија.

За нас

Адреса:
СМАРТ ИДЕА
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Цените се со вклучен ДДВ

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2023. UKION SHOPS