Избрани производи
ASSIOMA DUO ASSIOMA DUO
45.587 ден.
45.587 ден.
Dots PR-S Fluo Dots PR-S Fluo
7.339 ден.
7.339 ден.
Bravo 5 Bravo 5
141.910 ден.
141.910 ден.

Smart Idea

Најново
Utility Bench
21.000 ден.
21.000 ден.
SISSY SQUAT
18.000 ден.
18.000 ден.
Yoke (J-Hooks included)
55.000 ден.
55.000 ден.
Leg Press 45º
150.000 ден.
150.000 ден.

Распродадено

Safety Squat Bar Safety Squat Bar
15.000 ден.
15.000 ден.

За нас

Адреса:
СМАРТ ИДЕА
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Цените се со вклучен ДДВ

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2022. UKION SHOPS