Потребна ви е помош?
0038970733341

Промоции

-10%

AirMill Treadmill

Траките за трчање ви овозможуваат да изведувате широк спектар на вежби за брзина и отпор. Идеален..
250.000 ден. 277.000 ден.
Повеќе
-8%

Treadmill FH20

      ..
110.000 ден. 120.000 ден.
Повеќе
-16%

Treadmill HomeRunning

 Референца    Бренд FFITTECHome    Мотор Макс. 2,50 КС (4700 вртежи во минута) (..
63.000 ден. 75.000 ден.
Повеќе
-40%

Treadmill Power

Трака за трчање - Treadmill Power трака за трчање со 8 нивоа на отпор на трака и 8 на магнетен отпор..
150.000 ден. 250.000 ден.
Повеќе
-29%

Treadmill RUN-T100

Траките за трчање ви овозможуваат да изведувате широк спектар на вежби за брзина и отпор. Идеален..
200.000 ден. 280.000 ден.
Повеќе
-10%

Treadmill Runwalk

Опис на Патеката за трчање Мотор Макс. 2,50HP (4700 вртежи во минута) (COUNT) 1,0HP Брзина ..
39.000 ден. 43.330 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 6 од 6 (1 страни)