Потребна ви е помош?
0038970733341

Cardio

Во секое време ... каде било ... за секого ... За поздрав живот и подобар начин на живот. (На ..
15.990 ден.
Повеќе

SPECIFICATIONS   Reference   SFFRIDE   Brand..
24.900 ден.
Повеќе

SkiErg може да се монтира на ѕид или да се користи со специјално дизајниран држач за подот, ист..
28.000 ден.
Повеќе

SPECIFICATIONS   WEIGHT 42 kg ..
34.900 ден.
Повеќе
-10%

Опис на Патеката за трчање Мотор Макс. 2,50HP (4700 вртежи во минута) (COUNT) 1,0HP Брзина ..
39.000 ден. 43.330 ден.
Повеќе

TECHNICAL DETAILS ..
52.000 ден.
Повеќе

TECHNICAL DETAILS BRAND ..
60.000 ден.
Повеќе
-16%

 Референца    Бренд FFITTECHome    Мотор Макс. 2,50 КС (4700 вртежи во минута) (..
63.000 ден. 75.000 ден.
Повеќе

Technical Specifications Reference AIRWR Dimensions 240 x 63 x 110 cm Weight 28kg Transm..
65.000 ден.
Повеќе

Работата на AirBike се заснова на отпорот на воздухот, односно колку е поголема силата што се примен..
65.000 ден.
Повеќе
-8%

      ..
110.000 ден. 120.000 ден.
Повеќе

Concept 2 SkiErg е нордиско скијачкa машинa прецизно изработено од производителите на најсигурн..
115.000 ден.
Повеќе

BODY BELLY   Спарават Body Belly овозможува комбинирање на едноставноста на вежбањет..
120.000 ден.
Повеќе

SPECIFICATIONS Resistance System: Motorised Program Magnetic Power: Self-Powered Generator ..
120.000 ден.
Повеќе

Concept2 RowErg ™ ги поставува стандардите за машини за веслање во затворено. Изграден од веслачи..
120.000 ден.
Повеќе

Concept2 BikeErg е најновиот додаток на нашето семејство на ергометри засновани на спортот. BikeErg ..
136.000 ден.
Повеќе
-40%

Трака за трчање - Treadmill Power трака за трчање со 8 нивоа на отпор на трака и 8 на магнетен отпор..
150.000 ден. 250.000 ден.
Повеќе

SPECIFICATIONS Resistance System: Self-Powered Generator Resistance Levels: 1 – 16 Drive Sy..
160.000 ден.
Повеќе
-29%

Траките за трчање ви овозможуваат да изведувате широк спектар на вежби за брзина и отпор. Идеален..
200.000 ден. 280.000 ден.
Повеќе
-10%

Траките за трчање ви овозможуваат да изведувате широк спектар на вежби за брзина и отпор. Идеален..
250.000 ден. 277.000 ден.
Повеќе

SPECIFICATIONS Resistance System: Self-Powered Generator Resistance Range: 55 – 300W / 60 RPM ..
250.000 ден.
Повеќе

Траките за трчање ви овозможуваат да изведувате широк спектар на вежби за брзина и отпор. Идеален..
320.000 ден.
Повеќе

Stepmill е идеална опрема за теретана за симулација на вежбање за качување по скали, од умерен до ви..
480.000 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 23 од 23 (1 страни)