Strength

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Olympic Weights Rack
Rack за олимписки дискови ОПРЕМА ЗА ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА Оваа поддршка ви овозможува да ја о..
23.000 ден.
Prowler
Фитнес опрема Професионален квалитет. ОПРЕМА ЗА ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА Оваа машина за вежбање ..
22.000 ден.

Распродадено

Распродадено

Hip Thrust
Hip Thrust Машината за потиснување на колкот е најефикасната опрема за вежбање за изведување вежб..
120.000 ден.
Glute Machine (Kickback)
Glute Machine (Kickback) Фитнес опрема Професионален квалитет. ОПРЕМА ЗА ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБ..
180.000 ден.
Ab Crunch
Ab Crunch Фитнес опрема Професионален квалитет. ОПРЕМА ЗА ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА Оваа машин..
96.000 ден.
Reverse Hyper
Reverse Hyper е широко користен во медицинската терапија и вежбите за грб. Оваа опрема за вежбање..
74.000 ден.

Распродадено

Распродадено

Gym Four Stations
ОПРЕМА ЗА ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА Gym Four Stations им овозможува на корисниците да извршуваат раз..
430.000 ден.
Multipower Smith Machine
Multipower Оваа мултифункционална машина за јачина нуди вежба со високи перформанси посветувајќи ..
110.000 ден.
Flat Bench B
Flat Bench B е опрема за вежбање која се прилагодува на различни позиции со цел да обезбеди најудобн..
25.000 ден.
MULTISTATIONS TRAINER со LEG PRESS MULTISTATIONS TRAINER со LEG PRESS
Мултифункционална машина за бодибилдинг со LEG PRESS работи на сите мускулни групи. Висок..
250.000 ден.
MULTISTATIONS TRAINER MULTISTATIONS TRAINER
Мултифункционална машина за бодибилдинг работи на сите мускулни групи. Висока грбна макара, пр..
185.000 ден.
(Dual) Abductor and Adductor
(Dual) Abductor and Adductor Фитнес опрема Професионален квалитет. ОПРЕМА ЗА ПРОФЕСИОНАЛН..
188.000 ден.
RACK Adjustable Rubber Dumbbell RACK Adjustable Rubber Dumbbell
Рамка за Adjustable Rubber Dumbbell За 1 пар (2 прилагодливи тега) ..
9.000 ден.
Adjustable Rubber Dumbbell 25KG Adjustable Rubber Dumbbell 25KG
Each dumbbell is sold with a base 1 dumbbell + 1 support base + 10 dumbbell discs, with a total wei..
18.000 ден.
DUAL - Triceps DUAL - Triceps
Оваа машина за јачина нуди вежба со високи перформанси кои се обврзуваат на корисниците кога станува..
92.000 ден.
Multipower 3D
Multipower 3D Оваа мултифункционална машина за јачина нуди вежба со високи перформанси посветувај..
200.000 ден.

За нас

Адреса:
СМАРТ ИДЕА
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Цените се со вклучен ДДВ

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2023. UKION SHOPS