Потребна ви е помош?
0038970733341

Multipower Smith Machine

110.000 ден.
  • Производител: FFITTECH
  • Шифра:Multipower Smith Machine
  • Достапност:2


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Multipower

Оваа мултифункционална машина за јачина нуди вежба со високи перформанси посветувајќи на корисниците кога станува збор за високи перформанси но исто така нуди висок квалитет дизајн со структура од алуминиум и нерѓосувачки челик.

Цврста и издржлива структура дизајнирана за пофункционални вежби

Изработен од челик со висока издржливост, исечен во cnc и обложен со специјална боја што го штити од гребнатини и абење. 

ТЕХНИЧКА ИНФОРМАЦИЈА

  Reference   FF683
  Brand   FFITTECH®
  Length   109.5cm
  Width   198.5cm
  Height   215cm
  Weight   128kg

 

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

DUOFRAX RF

0 ден.

Glute Machine (Kickback)

180.000 ден.

Prowler

22.000 ден.

VACUUM AND INFRARED VACUTHERM RECLINE BIKE

0 ден.