Потребна ви е помош?
0038970733341

Дискови (10kg - Ø 28mm)

3.000 ден.
  • Производител: AzaFit
  • Шифра:Дискови (10kg - Ø 28mm)
  • Достапност:2


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Дисковите може да се користат за дополнување на тренинзите со тегови или да се користат индивидуално преку нивните рачки.

Изработени од железо со гумена обвивка што спречува понатамошно оштетување на материјалот поради можни удари.

 

WEIGHT 10.6 kg
DIMENSIONS (L X W X H) 30 × 30 × 6 cm
BRAND

COLOR

DIAMETER Ø

 , 

WEIGHT

 ,  ,  ,  ,  ,  , 

COATING

MATERIAL TYPE

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

INFRA POWER TREADMILL

0 ден.

INFRARED ELLIPTICAL TRAINER

0 ден.

MULTISTATIONS TRAINER со LEG PRESS

250.000 ден.

Adjustable Rubber Dumbbell 25KG

18.000 ден.

Spring Wall

120.000 ден.