Потребна ви е помош?
0038970733341
Хексагонални Тегови (2x6kg) 10
Хексагонални Тегови (2x6kg)

Хексагонални Тегови (2x6kg)

3.450 ден.
  • Производител: AzaFit
  • Шифра:Хексагонални Тегови од (2х6) kg
  • Достапност:10


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Хексагонални Тегови од (2х6) kg 

 

Шестоаголни тегови му овозможуваат на спортистот да изведува тренинзи за да ги работи мускулите изолирано. Обложена со висококвалитетна гума со идентификација на тежината на страните, со нелизгачки рачки од не'рѓосувачки челик за подобро фаќање.

Во цената се вклучени 1 пар на тегови (2 тега)

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

CLIMBER MACHINE

0 ден.

Ab Crunch

96.000 ден.

Multipower Smith Machine

110.000 ден.

VACUUM AND INFRARED VACUTHERM RECLINE BIKE

0 ден.