Потребна ви е помош?
0038970733341

Swiss Bar 1.2m / Free Move bar

13.000 ден.
  • Производител: AzaFit
  • Шифра:Swiss Bar 1.2m / Free Move bar
  • Достапност:10


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.


SPECIFICATIONS

  Reference                                 A017-22
  Brand   AZAFIT®
  Length   120cm
  Weight   17kg
  sleeve (Ø)   50mm
  Material Type   Cast Iron

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

Swiss Bar 1.2m / Free Move bar

13.000 ден.

INFRARED ROWING MACHINE

0 ден.

Reverse Hyper

74.000 ден.

VACUUM AND INFRARED VACUTHERM RECLINE BIKE

0 ден.