Распродадено
Weight Chest Vest 10 kg
 • Weight Chest Vest 10 kg
 • Weight Chest Vest 10 kg
 • Weight Chest Vest 10 kg

Weight Chest Vest 10 kg

6.300 ден.
Производител: AzaFit
Шифра на производ: Weight Chest Vest 10 kg
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Weight Chest Vest 10 kg

 • Телесен елек како додаток за тренинг со телесна тежина, трчање или одење
 • Тежина на елек 10 кг со отстранливи тегови (8 х 1.125 кг)
 • Прилагодлив на страна
 • Најлонски елек за тежина со удобно вклопување

 

 • Weight vest as accessory for a body weight training, running or walking
 • Weight Vest 10 kg with removable weights (8 x 1,125 kg)
 • Adjustable on the side
 • Nylon weight vest with a comfortable fit

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Најново

За нас

Адреса:
СМАРТ ИДЕА
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Контакт

 • +38970733341
 • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2021. UKION SHOPS