Потребна ви е помош?
0038970733341

SkiErg подлога

28.000 ден.
  • Производител: Concept2
  • Шифра:SkiErg подлога
  • Достапност:1


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

SkiErg може да се монтира на ѕид или да се користи со специјално дизајниран држач за подот, исто така достапен за додавање во менито за нарачки.

Монтажата на Wallид ја обезбедува најкомпактната опција, додека подот за подот, со својата лежалка и тркалца за тркала, обезбедува решение сè-во-едно што го прави SkiErg мобилен.

Во секој случај, единицата е лесна за составување, со сите 12 потребни завртки дадени со нарачката, заедно со алатки и илустрирани упатства.

Concept 2 SkiErg доаѓа како единечна или со вклучување на специјално дизајниран штанд за подот за лесно поставување и преносливост на кој било простор за обука.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

MASSAGE GUN

6.900 ден.

ULTRACONTOUR 5D

0 ден.

VACUUM AND INFRARED VACUTHERM RECLINE BIKE

0 ден.

Pilates Cadillac Reformer

300.000 ден.

(Dual) Abductor and Adductor

188.000 ден.