Потребна ви е помош?
0038970733341

Crash Cushion - Low Noise (pair)

15.000 ден.
  • Производител: AzaFit
  • Шифра:Crash Cushion - Low Noise (pair)
  • Достапност:4


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Душек за тегови
Crash Cushion - Low Noise (pair)
 
КАРАКТЕРИСТИКИ
Се продава како пар.
Овој сет на душеци ви овозможува да ги изведувате вашите вкрстени тренинзи речиси без бучава.
Дисковите што паѓаат се апсорбираат од пената со висока густина од 23 cm во внатрешноста.
 
  Reference                        CRASH
  Brand   AZAFIT®
  Color   Black
  Dimensions   110 x 43 x 23cm
  Weight   8.5kg
  Material Type   Foam
  Coating   Synthetic leather
 
 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

Glute Machine (Kickback)

180.000 ден.

BODYSCULPT

0 ден.

Hexagonal Olympic Bar

15.000 ден.

Multipower Smith Machine

110.000 ден.