Потребна ви е помош?
0038970733341

TOTAL POWER

130.000 ден.
  • Производител: FFITTECH
  • Шифра:TOTAL POWER
  • Достапност:1


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Новата TOTAL POWER е дизајнирана и произведена да биде робусна, цврста и разноврсна, обезбедувајќи огромна разновидност на вежби за најсложените спортисти.
Создаден е за полукомерцијална употреба, студија за лични тренинзи, хотели, центри за перформанси или како врвно решение за домашна сала.
* Додаток за низа редови подолу
* Табела со вежби
* Smith машина - Максимално оптоварување 200 кг
* Вклучена е олимписка шипка
* Капацитет за повлекување со 350 kg кориснички капацитет
* Предни безбедносни инспектори
* Лента со куки „J Hooks“
* “Pull Bar” за грбни
* РАЧИ
* Бицепс и трицепс лента за притискање

Нето тежина на апаратот: 198KGS

Бруто тежина: 213KGS

Монтирани димензии: 1,91 x 1,96 x 2,20 m (L x Ш x H)

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

AIR ROWER

65.000 ден.

BODY ROLL

0 ден.

MULTISTATIONS TRAINER

185.000 ден.

INFRARED ROWING MACHINE

0 ден.