Потребна ви е помош?
0038970733341
Бампер дискови (5kg - Ø 50mm) Out Of Stock
Бампер дискови (5kg - Ø 50mm)

Бампер дискови (5kg - Ø 50mm)

1.750 ден.
  • Производител: AzaFit
  • Шифра:Бампер дискови (5kg - Ø 50mm)
  • Достапност:Out Of Stock


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Дисковите може да се користат за дополнување на тренинзите со тегови или да се користат индивидуално преку нивните рачки.

Изработени од железо со гумена обвивка што спречува понатамошно оштетување на материјалот поради можни удари.

 

WEIGHT 5.2 kg
DIMENSIONS (L X W X H) 45 × 45 × 2 cm
BRAND

COLOR

DIAMETER Ø

DIMENSION

THICKNESS

WEIGHT

 ,  ,  ,  , 

MATERIAL TYPE

 

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

DUOFRAX RF

0 ден.

BODYSCULPT

0 ден.

(Dual) Abductor and Adductor

188.000 ден.

SHOCKWAVE

0 ден.