Потребна ви е помош?
0038970733341
Бампер дискови во боја МАЛИ (	1,5 KG - Ø 50mm) 10
Бампер дискови во боја МАЛИ (	1,5 KG - Ø 50mm)

Бампер дискови во боја МАЛИ ( 1,5 KG - Ø 50mm)

1.200 ден.
  • Производител: AzaFit
  • Шифра:Бампер дискови во боја МАЛИ ( 1,5 KG - Ø 50mm)
  • Достапност:10


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Мали бампер дискови за дополнување со мали тежини

Дисковите може да се користат за дополнување на тренинзите со тегови или да се користат индивидуално преку нивните рачки.

Изработени од железо со гумена обвивка што спречува понатамошно оштетување на материјалот поради можни удари.

 

BRAND

COLOR

DIMENSION

 ,  ,  , 

DIAMETER Ø

THICKNESS

 ,  ,  , 

WEIGHT

 ,  ,  , 

TYPE OF MATERIAL

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

MULTISTATIONS TRAINER со LEG PRESS

250.000 ден.

BODYSCULPT

0 ден.

Pilates Home Reformer (со расклопување)

180.000 ден.

CLIMBER MACHINE

0 ден.

Grass Black Numbers rols 1x10m

43.000 ден.