Потребна ви е помош?
0038970733341

Дискови олимписки (10kg - Ø 50mm)

3.000 ден.
  • Производител: AzaFit
  • Шифра:Дискови олимписки (10kg - Ø 50mm)
  • Достапност:4


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Дисковите може да се користат за дополнување на тренинзите со тегови или да се користат индивидуално преку нивните рачки.

Изработени од железо со гумена обвивка што спречува понатамошно оштетување на материјалот поради можни удари.

 

WEIGHT 10.6 kg
DIMENSIONS (L X W X H) 30 × 30 × 6 cm
BRAND

COLOR

DIAMETER Ø

 , 

WEIGHT

 ,  ,  ,  ,  ,  , 

COATING

MATERIAL TYPE

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

MULTISTATIONS TRAINER со LEG PRESS

250.000 ден.

Air step Balance

7.850 ден.

Glute Machine (Kickback)

180.000 ден.

Pilates Combo Chair

105.000 ден.