Потребна ви е помош?
0038970733341
Хексагонални Тегови (2x2kg) Out Of Stock
Хексагонални Тегови (2x2kg)

Хексагонални Тегови (2x2kg)

1.150 ден.
  • Производител: AzaFit
  • Шифра:Хексагонални Тегови (2x2kg)
  • Достапност:Out Of Stock


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Хексагонални Тегови од (2х2) kg 

 

Шестоаголни тегови му овозможуваат на спортистот да изведува тренинзи за да ги работи мускулите изолирано. Обложена со висококвалитетна гума со идентификација на тежината на страните, со нелизгачки рачки од не'рѓосувачки челик за подобро фаќање.

Во цената се вклучени 1 пар на тегови (2 тега)

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

Pilates Home Reformer (со расклопување)

180.000 ден.

Flat Bench B

25.000 ден.

Hip Thrust

120.000 ден.

Ab Crunch

96.000 ден.