Потребна ви е помош?
0038970733341

Хексагонални Тегови (2x7.5kg)

4.300 ден.
  • Производител: AzaFit
  • Шифра:Хексагонални Тегови од (2х7.5) kg
  • Достапност:7


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Хексагонални Тегови од (2х7.5) kg 

 

Шестоаголни тегови му овозможуваат на спортистот да изведува тренинзи за да ги работи мускулите изолирано. Обложена со висококвалитетна гума со идентификација на тежината на страните, со нелизгачки рачки од не'рѓосувачки челик за подобро фаќање.

Во цената се вклучени 1 пар на тегови (2 тега)

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

AIR ROWER

65.000 ден.

Flat Bench B

25.000 ден.

(Dual) Abductor and Adductor

188.000 ден.

MULTISTATIONS TRAINER

185.000 ден.

Prowler

22.000 ден.