Потребна ви е помош?
0038970733341
Рамка за Хексагонални Тегови 10
Рамка за Хексагонални Тегови

Рамка за Хексагонални Тегови

29.900 ден.
  • Производител: AzaFit
  • Шифра:Рамка за Хексагонални Тегови
  • Достапност:10


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

Рамка за Хексагонални Тегови

Оваа поддршка ви овозможува да ја оптимизирате вашата спортска сала со сместување на што е можно повеќе хексагонални тегови. Изработено од железо со црна завршница, има капацитет нормално од петнаесет пара, во зависност од избраните тежини поради различните димензии на тегови. Гумена заштита против лизгање на платформи за подобро држење на тегови и на подлоги за стоење за да спречите оштетување на подот.

WEIGHT 82 kg
DIMENSIONS (W X W X H) 1.26 × 0.91 × 0.21 cm
BRAND

AZAFIT®

DIMENSION

142 x 87 x 98cm

CAPACITY

≈ 15 Pairs *

WEIGHT

36.5kg

MATERIAL TYPE

iron

COATING

rubber

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

VACUUM AND INFRARED VACUTHERM RECLINE BIKE

0 ден.

Pilates Ladder Barrel

92.000 ден.

SHOCKWAVE

0 ден.

Reverse Hyper

74.000 ден.

Glute Machine (Kickback)

180.000 ден.