Crossfit

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Рачка за Landmine
Опис Рачката за  Landmine е погодна за употреба во олимписки шипки со дијаметар до 50 мм, ка..
2.400 ден.
Olympic Bar (700kg) Olympic Bar (700kg)
Опис WEIGHT 20 kg DIMENSIONS (L X W X H) ..
11.000 ден.
Power 15 kg Sand Bag Power 15 kg Sand Bag
Product details: Power 15 kg Sand Bag  Power Bags се користат во обука за развој н..
3.100 ден.

Распродадено

Распродадено

Weight Chest Vest 10 kg Weight Chest Vest 10 kg
Weight Chest Vest 10 kg Телесен елек како додаток за тренинг со телесна тежина, трчање или оде..
4.000 ден.
Ankle Weight (2x3kg) Ankle Weight (2x3kg)
Ankle Weight (2x3kg) Ножни тежини како додаток за тренинг со телесна тежина, трчање или одење ..
1.050 ден.

За нас

Адреса:
СМАРТ ИДЕА
Партизанска 94-1/8
7000 Битола
МАКЕДОНИЈА

Ова е продавница каде ќе најдете паметни идеи, за паметни луѓе

Smart Idea не е ДДВ обврзник.

Контакт

  • +38970733341
  • shop@smart-idea.mk

Facebook

Smart Idea © 2021. UKION SHOPS